Ceramika jako prezent na gwiazdkę dla mężczyzny?

 

Ceramika jako prezent na gwiazdkę dla mężczyzny? Dlaczego nie!

Mikołajki coraz bliżej, wielkimi krokami zbliżają się też Święta Bożego Narodzenia, a Ty jak co roku stajesz przed dylematem: co mu kupić?

Płytę do auta? Oklepane. Kolejne skarpetki? Fajnie, przydadzą się, ale nie ucieszą aż tak. Kubek? Dostał w tamtym roku. Koszulę? A co jak nie będzie nosił?

Dobrze, gdy świąteczny prezent jest przemyślany. Gdy osoba, która rozrywa papier znajdzie w środku coś co spowoduje milion pytań, uśmiechów, zachwytów. Gdy nie może się doczekać, aż wypróbuje/włączy/nałoży. A co oprócz kobiet i technologii mężczyźni kochają najbardziej na świecie?

Samochody.

Chyba nie spotkaliśmy jeszcze mężczyzny, który nie interesowałby się motoryzacją w stopniu co najmniej podstawowym, a z całą pewnością który nie zachwycałby się swoim własnym samochodem. Ten czas spędzony w garażu na polerowaniu, czyszczeniu, woskowaniu to taka przyjemna chwila dla siebie, której efekty możemy później podziwiać długo. Ale dlaczego by tak nie podziwiać ich jeszcze dłużej?

Ceramika samochodowa to idealny prezent na gwiazdkę czy inną okazję! By efekt błyszczącego, czystego i pięknego samochodu móc podziwiać non stop!

Po pierwsze: jest w kwadratowym pudełku. Łatwo zapakujesz, przewiążesz ozdobną tasiemką tudzież kokardą i możesz bez skrupułów umieścić pod choinką!

Po drugie: dasz mu powód do radości! Kto nie ucieszyłby się z zabezpieczenia swojej bestii 3 letnią ceramiką? 3 lata ochrony dla ukochanej maszyny, łatwiejsze utrzymanie w czystości, rzadsze woskowanie a i tak się błyszczy – istna bajka!

Po trzecie: oczywiście ochrona! Każdy mężczyzna ucieszy się z faktu, że jego samochód jest chroniony przed pyłem, piaskiem, małymi kamyczkami i solą drogową. I będzie chciał jak najszybciej to wypróbować!

Po czwarte i ostatnie: cena. Na rynku nie dostaniesz takiego pełnego pakietu ceramicznej ochrony lakieru, jaki oferuje Elixia w tak atrakcyjnej cenie. W naszym pudełku masz wszystko: od samego produktu i produktów przygotowujących tudzież utrwalających aż po rękawiczki. Wszystko dla Ciebie, abyś nie musiał/a się martwić o dodatkowe rzeczy. Po prostu kupujesz i obdarowujesz ukochaną osobę wartościowym prezentem. Bez haczyków!