5 Zalet ceramicznej powłoki lakierniczej dla samochodów

Właśnie kupiłeś swój nowy samochód, który wygląda niesamowicie i chcesz by zachował swój piękny wygląd!

Branża kosmetyków samochodowych słynie z wielu innowacji, ale najnowszą innowacją w tej dziedzinie jest zastosowanie nano powłoki ceramicznej aby zapewnić najlepszą ochronę lakieru Twojego samochodu.  Ceramiczne powłoki lakiernicze dla samochodów pomagają pojazdom zachować połysk jak z salonu!

Rzućmy okiem na niektóre powody, dla których powłoka ceramiczna stała się koniecznością wśród entuzjastów motoryzacji, którzy chcą przedłużyć piękny wygląd i użyteczność swoich pojazdów.

5 Zalet ceramicznej powłoki lakierniczej dla samochodów

1. Najlepsza ochrona lakieru samochodowego
Nano-powłoka zapewnia silną, ochronną powierzchnię nadwozia samochodu, która może blokować wszelkie obce ciała i zapobiegać uszkodzeniom samochodu.  Każdego dnia samochód musi znosić różnorodne ataki na jego lakier, od przypadkowych zadrapań po błoto, brud i inne zanieczyszczenia, które są nieuniknioną częścią drogi. Nano-powłoka gwarantuje, że oryginalna powłoka samochodu jest zamknięta w ochronnej warstwie, która może wytrzymać wiele szkód, nie wywierając żadnych szkodliwych skutków na nadwozie samochodu.

2. Jak długo utrzymują się powłoki ceramiczne?
Ceramiczna powłoka lakiernicza wykracza daleko poza zwykłe środki ochronne. Nowa powłoka jest zespolona z powierzchnią lakieru samochodu i nie jest odrzucana przez wibracje lub siłę zewnętrzną. Podczas gdy tradycyjne powłoki samochodowe, takie jak wosk, z czasem ulegają zużyciu pod wpływem czynników atmosferycznych, kwaśnych składników atmosfery i ptasich odchodów, nano powłoki utrzymują się przez lata. Powłoka ceramiczna Elixia 9X daje do 5 lat gwarancji.

3. Odstaw wosk samochodowy
Woskowany samochód jest starszym odpowiednikiem powłoki do samochodu w celu ochrony jego powierzchni. Problem polega oczywiście na tym, że wosk nie jest trwały, zapewnia mniejszą ochronę i ostatecznie zanika, co oznacza, że należy ponownie nakładać nową warstwę kilka razy w roku. Z drugiej strony, pojedyncza powłoka ceramiki Elixia 9X gwarantuje, że nigdy nie będziesz potrzebować kolejnej pracy z woskiem!

4. Samochód pozostaje czysty dłużej
Im bardziej porowata jest powierzchnia lakieru, tym łatwiej wchodzi brud. Jak sugeruje nazwa, nano-powłoka działa na poziomie molekularnym, która sprawia, że powierzchnia jest gładka i równa. Oznacza to, że nawet gdy brud styka się z powłoką, nie ma miejsca do przyklejenia się i po prostu zsuwa się z powierzchni. Z powodu tej właściwości powłok ceramicznych większość zanieczyszczeń, które napotykają na drodze, nie będą w stanie przykleić się do powierzchni samochodu i odpadną, pozostawiając powierzchnię w pierwotnym stanie.

5. Czy ceramiczne zabezpieczenie lakieru się opłaca?
Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nałożenie ceramicznej powłoki jest kosztowne. Ponieważ wosk utrzymuje się tylko od 1 do 3 miesięcy, należy go powtarzać co najmniej raz na kwartał. Będziesz wydawać około 100 zł  cztery razy w roku na dokładne mycie i woskowanie. To 400 zł rocznie. W ciągu 5 lat wydasz 2 000 zł na kwartalne woskowanie. Ponieważ profesjonalna powłoka ceramiczna jest trwała, jeśli jest właściwie konserwowana, wymagałoby jednego zastosowania ceramiki Elixia 9X na cały okres użytkowania pojazdu. Jeśli już nigdy nie będziesz musiał woskować samochodu, zaoszczędzisz pieniądze. Jeśli zainwestujesz od 249 zł lub 299 zł na ceramiczną powłokę premium dla swojego samochodu, zaoszczędzisz 1750 zł w ciągu 5 lat, w porównaniu do kwartalnego woskowania. Jeśli chcesz skorzystać z ekspertów, którzy profesjonalnie nałożą powłokę zabezpieczającą Elixia, będzie to jeden wydatek w wysokości 1000 zł i ochrona na 5 lat.

Korzyści Bonusowe – Samochód Wygląda Świetnie!
Nano-powłoka Elixia 9X sprawia, że nie tylko powierzchnia samochodu jest chroniona, ale też świeża ceramika zapewnia lśniący, elegancki wygląd, który zachowuje swój połysk przez znacznie dłuższy czas.

Ze względu na doskonałą ochronę i długoterminową wartość, ceramiczna ochrona lakieru jest aplikacją z wyboru dla właścicieli samochodów, którzy chcą, aby ich samochody wyglądały jak nowe przez wiele lat. Celem Elixia 9X jest dostarczanie prestiżowych usług ochrony auta dla entuzjastów motoryzacji i właścicieli samochodów, którzy oczekują tego, co najlepsze. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych ceramicznych powłokach lakierniczych dla samochodów.

WWW.ELIXIA.PL